Logo FórumBydlení

Přeskočit navigaci

Proč volíme vestavné spotřebiče?

Vydáno: 05. 03. '12

Při plánování přestavby kuchyně nebo při pořizování nové bychom měli pečlivě zvážit, jak to bude v naší kuchyni vlastně vypadat. Dnešní kuchyně se řídí tím, jak na sebe navazují jednotlivé činnosti při práci v kuchyni. Vedle vařiče patří pracovní plocha, která musí mít blízko nádobí a ostatní pomůcky na vaření.

Elegantní vestavěné spotřebiče

Elegantní vestavěné spotřebiče


Jak vaše kuchyňská linka, tak spotřebiče musí odpovídat vašim nárokům a možnostem. Rozhodně nejdůležitějším artiklem je dostatek místa. Pokud máte kuchyň menších rozměrů, pak právě pro vás jsou určeny vestavné spotřebiče, které šetří místo v kuchyni. Zvážit také musíte, jak často vaříte a pro kolik osob.

Vestavné varné desky a trouby

Dnes jsou velice oblíbené vestavné varné desky, které jsou k dostání jako dvou plotýnky, klasické čtyř plotýnky a dokonce jsou k dostání už i více plotýnkové desky. Výhoda vestavné varné desky spočívá v tom, že ji můžete umístit prakticky kamkoli na vaší kuchyňské lince, nejste příliš omezeni místem, jako tomu je u klasického sporáku. Zároveň můžete umístit desku tak, abyste měli vše pěkně po ruce a nemuseli při vaření pobíhat po kuchyni. Do obliby se dostali tzv. varné ostrůvky uprostřed kuchyně. Ty jsou však určené především pro rodinné domy, protože vyžadují dostatek místa.

Velmi oblíbené jsou desky a trouby umístěné v kuchyni samostatně od sebe. Vestavný sporák tvoří varná deska a pod ní umístěná vestavná trouba - mají společné ovládání. S tímto vybavením je spojená nutnost pořízení digestoře, ta se dá také zabudovat do kuchyňské linky tak, že vznikne jednolitý celek.

Vestavné ledničky a myčky

Ledničky a myčky se stanou součástí Vaší kuchyňské linky.Dalším vestavným spotřebičem ve vaší kuchyni může být lednička nebo myčka nádobí. Pro úsporu místa se používají menší šuplíkové ledničky zabudované přímo v lince. Jinak se dělají takové ledničky a myčky, které se stanou součástí vaší linky. Tyto spotřebiče mají jen obyčejná dvířka, na která se namontuje deska ze stejného materiálu a stejného dekoru jako je kuchyňská linka. Tento způsob dnes nabízejí všechna kuchyňská studia.

Plánujeme novou kuchyň

Před tím, než začnete sami plánovat zařízení vaší kuchyně, doporučujeme vám navštívit právě takové kuchyňské studio, které vám pomocí 3D prezentace ukáže návrh vaší budoucí kuchyně. Do návrhu jsou zahrnuty i spotřebiče, tudíž si dopředu vytvoříte obrázek, jak bude vaše kuchyň vypadat. Návrh je zdarma a kuchyně takto sestavené na míru jsou sice dražší, ale rozhodně se vám tato investice vyplatí. V takovéto kuchyni se bude vařit jedna báseň…


Autor:

Hodnocení:

Sdílej na: Delicious Delicious Facebook icon Facebook
Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód QEH312.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód HWI596.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Přidat komentář  Diskuze k článku (9)


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód HWW878.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Hledám nějakou dobrou myčku nádobí, nemáte někdo nějaký tip? Co tahle Beko co je na třetím místě?

No já sem měla strach, že si na vestavěné spotřebiče budu hůře zvykat. Byla jsem zvyklá mít hned po sporákem troubu, na druhé straně od linky atd. Nakonec mi to v Oresi pomohli tak nějak nakombinovat, že jsem ani nemohla nic namítat. Abych řekla pravdu, je to o zvyku. Třeba mikrovlnku sem si nenechala udělat vestavěnou, ale jinak vcelku vše. S kuchyní jsme teď spokojená a všem doporučuju.

Co budeme vykládat vestavěné spotřebiče jsou o hodně praktičtější a designově vytříbenější...navíc volně postavených spotřebičů je v kuchyni až nad hlavu...rychlovarná konvice, mixéry, kávovary, zásobníky na kávu a mohla bych pokračovat...vestavěné spotřebiče dělají dojem celku, což je to, co se nám tak líbí

Pokud zrovna vybíráte a nevíte si rady, tak na zde : http://rady-bytoveho-designera.cz/porizujete-si-kuchyn-a-nevite-si-rady-s-vyberem-spotrebicu-zde-je-nekolik-praktickych-rad-ktere-vam-usnadni-vyber/ Článek je o něco podrobnější. Jak vybrat ty funkce které vyhovují a jak popřípadě ušetřit. Přeji hodně štěstí

je to praktičtější a hlavně to setři prostor

Článek je napsán čtivě a logicky, jen mě trochu mrzí, že nejsou více rozvedená technická řešení. My jsme při rekonstrukci řešili otázku, jak zabudovat spotřebiče, když jsme měli v kuchyni pouze jeden odpad. Nakonec jsem našli řešení zde. Tato firma byla velmi ochotná, idkyž z nás nic neměla :)

To make the house and rooms look better it is easy and good to try out all those build in appliances rather than making them . This will be available in all patterns and designs and can be used up easily. Good read and nice post. outlook express download

Jsme dynamická realitní společnost zabývající se obchodem s nemovitostmi všeho druhu dynamická realitní společnost

Skvělou vychytávkou jsou programovatelné dávkovací systémy Vřele doporučuji ve firmě máme 4 kusy a nemůžeme si je vynachválit.

KomentářeMMDrazby
Úvodní strana Proč volíme vestavné spotřebiče?copyright © 2009 FórumBydlení.cz
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek