Logo FórumBydlení

Přeskočit navigaci

Otopné žebříky

Vydáno: 02. 11. '09

Možná by se vám mohlo zdát, že kromě vany a umyvadla už se nenadje žádná podstatná věc, na které by tolik záleželo. Kromě koupelnové keramiky, jako jsou mýdelníky či stojánky na zubní kartáčky, může koupelnu dekorovat také moderní otopný žebřík.


Otopné žebříky se dnes již řadí ke standardnímu vybavení nových moderních koupelen. Ale jak vybrat designově správný žebřík, který neplní pouze funkci praktickou, ale také estetickou?

Otopný žebřík – designově zajímavý prvek

Nejsnazší cestou je buď probádání blízkých hobby marketů nebo brouzdání po internetu. Ani jedna z těchto činností vám však nezabere tolik času, jako rozhodování pro ten pravý. Je dobré mít alespoň lehkou představu o vzhledu otopného žebříku.

Dnes můžete vybírat nejen z různých barevných provedení, ale také z atypických tvarů. Různá esíčka a zahnutí otopných žebříků dodávají koupelně jiný vzhled než klasické bílé či nerezové otopné žebříky. Naleznete i dražší futuristická provedení, která může úplně vybočovat z celého konceptu koupelny.

Popusťte uzdu své fantazii. I taková nezbytnost, jako je topení v koupelně, se může stát unikátním koupelnovým doplňkem.


Autor:

Hodnocení:

Sdílej na: Delicious Delicious Facebook icon Facebook
Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód SYK267.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód AFP489.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Přidat komentář  Diskuze k článku (2)


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód JCY617.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Samozřejmě, že patří, ale ten výběr u nás v Česku? Zajeďte si do Polska a vypadnou vám oči z důlků, když uvidíte ten sortiment třeba v Leroy Merlinu nebo v Kastoramě. No a ceny? O 30% menší než u nás. I za topné tělesa do žebříku! No hlavně ten výběr! A na jednom místě! ... a vůbec i ostatní sanitární zboží! A nedejte na řeči že "polské je nekvalitní" většinou to vyrábí zahraniční firmy. I české zboží je tam levnější než doma. Třeba originál české Luxfery 20x20 jsme tam kupovali v přepočtu za 31,- a u nás ty samé jsou za 62,-! No prostě jezdíme nakupovat do Polska neboť i PHM jsou tam levnější a tak se zaplatí cesta.

Patří do koupelny jako lednice do kuchyně. Máme otopné žebříky v koupelně i na záchodě. Dá se vybírat dle tvaru profilu, dle velikosti i dle barev. Podívejte se na http://www.korado.cz/cs/vyrobky/koralux/prehled_modelu/index.shtml a vyberte si.MMDrazby
Úvodní strana Otopné žebříkycopyright © 2009 FórumBydlení.cz
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek