Logo FórumBydlení

Přeskočit navigaci

Proč volíme vestavné spotřebiče?

Vydáno: 05. 03. '12

Při plánování přestavby kuchyně nebo při pořizování nové bychom měli pečlivě zvážit, jak to bude v naší kuchyni vlastně vypadat. Dnešní kuchyně se řídí tím, jak na sebe navazují jednotlivé činnosti při práci v kuchyni. Vedle vařiče patří pracovní plocha, která musí mít blízko nádobí a ostatní pomůcky na vaření.

Elegantní vestavěné spotřebiče

Elegantní vestavěné spotřebiče


Jak vaše kuchyňská linka, tak spotřebiče musí odpovídat vašim nárokům a možnostem. Rozhodně nejdůležitějším artiklem je dostatek místa. Pokud máte kuchyň menších rozměrů, pak právě pro vás jsou určeny vestavné spotřebiče, které šetří místo v kuchyni. Zvážit také musíte, jak často vaříte a pro kolik osob.

Vestavné varné desky a trouby

Dnes jsou velice oblíbené vestavné varné desky, které jsou k dostání jako dvou plotýnky, klasické čtyř plotýnky a dokonce jsou k dostání už i více plotýnkové desky. Výhoda vestavné varné desky spočívá v tom, že ji můžete umístit prakticky kamkoli na vaší kuchyňské lince, nejste příliš omezeni místem, jako tomu je u klasického sporáku. Zároveň můžete umístit desku tak, abyste měli vše pěkně po ruce a nemuseli při vaření pobíhat po kuchyni. Do obliby se dostali tzv. varné ostrůvky uprostřed kuchyně. Ty jsou však určené především pro rodinné domy, protože vyžadují dostatek místa.

Velmi oblíbené jsou desky a trouby umístěné v kuchyni samostatně od sebe. Vestavný sporák tvoří varná deska a pod ní umístěná vestavná trouba - mají společné ovládání. S tímto vybavením je spojená nutnost pořízení digestoře, ta se dá také zabudovat do kuchyňské linky tak, že vznikne jednolitý celek.

Vestavné ledničky a myčky

Ledničky a myčky se stanou součástí Vaší kuchyňské linky.Dalším vestavným spotřebičem ve vaší kuchyni může být lednička nebo myčka nádobí. Pro úsporu místa se používají menší šuplíkové ledničky zabudované přímo v lince. Jinak se dělají takové ledničky a myčky, které se stanou součástí vaší linky. Tyto spotřebiče mají jen obyčejná dvířka, na která se namontuje deska ze stejného materiálu a stejného dekoru jako je kuchyňská linka. Tento způsob dnes nabízejí všechna kuchyňská studia.

Plánujeme novou kuchyň

Před tím, než začnete sami plánovat zařízení vaší kuchyně, doporučujeme vám navštívit právě takové kuchyňské studio, které vám pomocí 3D prezentace ukáže návrh vaší budoucí kuchyně. Do návrhu jsou zahrnuty i spotřebiče, tudíž si dopředu vytvoříte obrázek, jak bude vaše kuchyň vypadat. Návrh je zdarma a kuchyně takto sestavené na míru jsou sice dražší, ale rozhodně se vám tato investice vyplatí. V takovéto kuchyni se bude vařit jedna báseň…


Autor:

Hodnocení:

Sdílej na: Delicious Delicious Facebook icon Facebook
Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód UZM722.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód DEE156.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Přidat komentář  Diskuze k článku (8)


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód KMM874.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Bez zahradního domku si už naší zahradu nedokážu představit. Díky němu nemusíme jezdit každý den domů. Od té doby jsme venku celé léto. Máme krásný domek z http://www.dreveny-domek.cz/katalog/drevene-obytne-chaty-3/ a je to prostě skvělé. Léto na zahradě je prostě moje.

Nechápu proč nademnou píši o postelích. No to je jedno. Tato digestoř se mi hodí do nové kuchyně, kde jsem si s přítelkyní navíc zakoupili drtič odpadu do naší domácnosti. Je to skvělá investice a ušetří spoustu trápení. Ale zas doufám, že mi to neucpe odpad. No, uvidíme :-).

Naprosto souhlasím. Pohodlná postel je pro kvalitní spánek naprostá nezbytnost. Potvrdila jsem si to zrovna před pár dny, předělávali jsme totiž ložnici. Ani bych nečekala, že výběr postele a vůbec celé sestavy bude takový problém.. obešli jsme spoustu obchodů a nikde se nám nic nelíbilo. Pak jsem si ale na návštěvě u našich otevřela leták Kika a hned na titulní stránce jsem uviděla parádní ložnici, pro kterou jsme si hned druhý den jeli :-)

My máme zahradní domek skoro dva roky a našel si velmi rychle své uplatnění. Skladujeme v něm nářadí, ale dá se tam i přespat přes léto :)

Já jsem velkým zastáncem postelí z masivu. S manželkou jsme si oblíbili nábytek z borovice, manželskou postel nevyjímaje. Máme jí už necelé 3 roky a pořád nezačala vrzat, přitom jde o velmi obyčejný, jednoduchý rám, avšak bytelný - obrázek .

My si zkoušeli postavit zahradní domek svépomocí, upravili jsme si ho jak potřebovali a navíc na něj můžeme být pyšní, že jsme to zvládli vlastními silami :)

Teď je těch dekóru dýhy strašně moc. Dají se vybrat opravdu krásné kousky co nejde ani poznat, že jde dýhu.

Dobrý den, rozhodně mohu doporučit jednu firmu, která se nám nedávno postarala o prakticky všechen nový nábytek do ložnice. Jde o http://www.jacques.cz/ a nemohu si jich vynachválit, opravdu velice seriozní jak z pohledu domluvy, tak z pohledu kvality provedení. Za sebe jedině doporučuji.

KomentářeMMDrazby
Úvodní strana Proč volíme vestavné spotřebiče?copyright © 2009 FórumBydlení.cz
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek